about-image

Duru Diagnostik

<p><span style="white-space:pre-wrap;">BİZ KİMİZ?</span></p>

BİZ KİMİZ?

DURU DİAGNOSTİK A.Ş.  olarak global bir şirket olmayı; medikal ve diagnostik hizmet sektöründe dünya çapında tanınan markaların ulaşılabilirliğini ve aynı zamanda teknik desteğini güvenilir şekilde sunmayı hedefliyoruz.
 
Bölgesel otoritemiz ve ihracat operasyonlarımız her geçen gün artarak devam etmektedir.
 
Bu ölçüde, amacımız; tıp ve teşhis sektörünün en bilinen markalarını daha erişilebilir hale getirmek ve güvenilir teknik destek sağlamaktır.
 
Şirketimiz ağırlıklı olarak klinik kimya, hormon, immünoloji, mikrobiyoloji ve hematolojiye yönelik cihaz ve reaktiflere odaklanmıştır. Aynı zamanda kamu ve özel kuruluşlarda laboratuvar hizmeti ve işletmeciliği yapmaktayız.
 
Ayrıca Ortho, Rayto ve Getein markalarının Ege ve Akdeniz Bölgesi'nin Türkiye resmi bayisiyiz.
vizyon-misyon

VİZYON

Duru Diagnostik vizyonu ; uluslararası kalite standartlarını kendine ilke edinerek üretim ve yönetim stratejilerini bu doğrultuda belirleyip sağlık ve medikal sektöründe ülkemizde ve dünyada önde gelen firmalar arasında yer almaktır.

vizyon-misyon

MİSYON

Duru Diagnostik misyonu; insana yapılan yatırımın en değerli yatırım olduğunun bilincinde olarak sahip olduğumuz insan kaynağının kalitesini ve gücünü arttırma konusunda eğitim faaliyetlerini önemle değerlendirmekte, tüm çalışanlarımızın kalite hedeflerimiz doğrultusunda eğitimini sağlamakta ve bunu sürekli kılmakta kararlıyız.

Kalite Politikamız

  • Tüm süreçlerde, müşterimizin ihtiyaç ve beklentilerini tam olarak karşılayan bir anlayış içinde güvenilir ve aranan firma olmayı,
  • Maliyetleri düşürmek ve karlılığı arttırmak için teknolojik gelişmeleri yakından takip etmeyi ve uygulamayı,
  • Kalite sistemleri çerçevesinde tüm çalışanlarımızın daha yetkin ve yeteneklerini en üst seviyede kullanabilen kişiler haline gelmeleri için ekip çalışmasına önem vererek kalite düzeyini sürekli yükseltmeyi,
  • Tüm çalışanlarımızda kalite, bilincini tesis etmeyi,
  • Tedarikçi ve tedarikçilerle güvene dayalı bir işbirliği içinde olmayı,
  • En uygun, en doğru ve en ekonomik çözümleri en hızlı biçimde üreterek daha sonra ortaya çıkabilecek uygunsuzlukların önüne geçmeyi,
  • Başlanan her projeyi zamanında,en üst düzey tekniklerle projesine tam uyumlu, istenen kalitede ve bütçe sınırları içinde eksiksiz tamamlamayı,
  • İçinde bulunduğumuz topluma ve çevreye saygılı, örnek bir kuruluş olmayı, ve İş hacmimizi sürekli geliştirerek, ülke ekonomisine katkıda bulunmayı Kalite Politikası olarak benimsiyoruz.
about-image

©2023 Duru Diagnostik · Tüm hakları saklıdır.